Eurovíkendy Knížky ke stažení Maďarsko

Cestovní průvodce zdarma: Lázně a clubbing v Budapešti

[su_wiloke_sc_company_website]

Sepsali jsme pro vás cestovního průvodce Budapeští. Je to město tepající energií, město tajemně nesrozumitelného jazyka a současně i jediné oficiální město lázní na světě. A přitom je tak blízko na dosah.

V našem průvodci není žádný zbytečný balast. Najdete tam jen to nejdůležitější, co potřebujete vědět, když chcete v tomhle městě relaxovat a pařit (Což je opravdu skvělý nápad!).
Lázeňskou část napsal novinář Ivan Brezina (napsal mimo jiné legendárního průvodce Cesta na východ, díky kterému pak v sobě spousta cestovatelů objevila lásku k Asii). Noční klubovou část napsal Jan Strmiska (například časopis Maxim). Graficky se na knížce vyřádil Ondřej Liška (opět ex. Maxim, Art Director).

Knížku stahujte tady ZDARMA a k tomu ještě dostanete 50% slevu na cestovní pojištění (slevový kód najdete uvnitř).

Do mailu vám přijde link ke stažení ve formátu PDF a EPUB. Stahujte hned a užijte si to.
Találkozunk Budapesten!

Naše další knihy stahujte také:

V obchodě Google Play pro Android, na iTunes Apple Books a nebo v obchodě Palmknihy (tam je i verze pro Kindle). Vše zdarma.

Ohodnoťte nás, napište nám recenze a hodně budete někde.

Jan Strmiska

V Indii si koupil motorku Royal Enfield 500. Než ho o ni okradli, projel pět indických států. Přešel sám pěšky íránské hory, miluje Karpaty, oceán, jihovýchodní Asii i cesty za surfařskými spoty kamkoli. Roky testoval holky a měl na starosti módu v Maximu, šéfoval časopisu T3 (Tomorrow's Technology Today) a vyvinul elektronickou hudební pilulku Audiopill

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK