Hry na cesty

Hra na cesty: Dávej bomby

  • Pro malé
    4
  • Pro střední
    10
  • Pro velké
    9
[su_wiloke_sc_company_website]Motivační citát: Teroristé pokládají bomby a pyrotechnici je musí najít a deaktivovat. nejde tu o nic menšího než záchranu světa!

Počet hráčů: 6 a více

Místo: Venku i vevnitř. Nejlépe v členitějším prostředí.

Pomůcky: jakékoli malé předměty; nebo papíry a tuška

Na začátku se všichni hráči rozdělí na dvě skupiny:

– Teroristy

– Pyrotechniky

Teroristé si vyberou 10 – 20 předmětů (bomb). Ukáží je pyrotechnikům a pošlou je pryč (za dveře/za roh) ať se nedívají. Mohou to být hrací kostky, kolíčky na prádlo, jednotlivé pastelky… prostě cokoli.

Pak poschovávají danné předměty v určeném prostředí (vymezený prostor, místnost, vzdálenost). Mají na to určený čas. Potom zavolají pyrotechniky (nebo ti naběhnou sami po uplynutí časového limitu) a teroristé jdou někam stranou aby nerušili.

Pyrotechnici nastoupí na minové pole a snaží se najít v určitém časovém limitu co nejvíc bomb.

Skupiny se potom vymění a vyhrávají ti, kteří toho v limitu našli víc.

Varianty:

A/ My to hráli ve vylepšené variantě. Každá bomba je jeden papír, na který se napíše nějaký úkol (papír jsme neměli, tak jsme si na pumpě koupili časopis a ten vytrhali – ale lepší je mít čistě bílý papír, takhle občas nebylo jasné co jsou poházené odpadky a co bomba). Úkoly jako udělej 10 dřepů, oběhni pumpu, seber někomu čepici, někomu dej polibek, sundej si a nazuj boty atd.

Úkoly slouží jako deaktivační heslo k bombě. Nestačí bombu najít, ale je potřeba ji deaktivovat aby nevybuchla.

B/ Teroristé taky nemusí jít pryč, ale v případě potřeby napovídat kde je bomba (malým dětem), nebo naopak mást soupeře.

C/ Taky se to dá hrát tak, že není určený limit, ale stopuje se jak dlouho bude trvat, než tým najde všechny bomby. Tak jsme to hráli my. Bohužel pokud se nějaká bomba ztratí, může to skončit sáhodlouhým hledáním jediného semtexu.

Jan Strmiska

V Indii si koupil motorku Royal Enfield 500. Než ho o ni okradli, projel pět indických států. Přešel sám pěšky íránské hory, miluje Karpaty, oceán, jihovýchodní Asii i cesty za surfařskými spoty kamkoli. Roky testoval holky a měl na starosti módu v Maximu, šéfoval časopisu T3 (Tomorrow's Technology Today) a vyvinul elektronickou hudební pilulku Audiopill

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK