Knížky ke stažení Indie

Kniha zdarma: Praktický Joga

[su_wiloke_sc_company_website]

Každý známe jogínské techniky, přežvýkané nejrůznějšími a módními New Age guru. Jaké je to ale vrátit se ke kořenům? Nebo alespoň o pár let zpátky do dob, kdy se jóga necvičila on-line a se zapnutými čidly na měření srdečního tepu?

Znovuvydali jsme pro vás jogínskou knihu z roku 1920, která tehdy vyšla pod názvem:

Praktický Joga: několik pokynů evropským žákům o jogické praxi: soubor cvičení jogické filosofie a praxe s kapitolou věnovanou perské magii. A fitness kniha věnované perské magii prostě nemůže být špatná! 🙂

Knihu stahujte zdarma zde:

Do mailu vám přijde link ke stažení, vyberte si univerzální mobilní formát epub nebo mobi pro čtečky Kindle.

Na úvodní fotce je scéna z hinduistické slavnosti Ambubachi Mela v chrámu Kamakhya (provincie Assám, město Guwahati). Oslavy se konají každý rok v polovině června, když se během monzunů rozvodní řeka Brahmaputra. 

Festival Ambubachi Mela má představovat menstruační období bohyně Kamakhya a jede v tom i uctívání populární černé bohyně Kálí. Chrám je po tu dobu na tři dny uzavřen, zatímco bohyně menstruuje. Čtvrtý den se pro věřící chrám otevře a ti si přicházejí pro kousky látky, údajně namočené v její menstruační tekutině.

Naše další knihy stahujte také:

V obchodě Google Play pro Android, na iTunes Apple Books a nebo v obchodě Palmknihy (tam je i verze pro Kindle). Vše zdarma.

Ohodnoťte nás, napište nám recenze a hodně budete někde.

Jan Strmiska

V Indii si koupil motorku Royal Enfield 500. Než ho o ni okradli, projel pět indických států. Přešel sám pěšky íránské hory, miluje Karpaty, oceán, jihovýchodní Asii i cesty za surfařskými spoty kamkoli. Roky testoval holky a měl na starosti módu v Maximu, šéfoval časopisu T3 (Tomorrow's Technology Today) a vyvinul elektronickou hudební pilulku Audiopill

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK