Interview Video Ázerbajdžán

Mám vyrazit do Ázerbájdžánu?

[su_wiloke_sc_company_website]

Krátké bonusové video k sérii rozhovorů s cestovatelem Albertem Fikáčkem. Baku nebo Tbilisi? Věčná cestovatelská otázka.

Cestovatel Albert Fikáček je kluk, který se na voru z PET lahví (stránky expedice Vichr zde) plavil přes Středozemní moře a procestoval velký kus planety. Jestli se s ním chcete potkat naživo a třeba si s ním i připít a dostat od něj další tipy, zajděte do brněnské cestovatelské klubovny Expedition Club.

Nejlevnější cestovní pojištění v ČR je od Sláva nazdar výletu!

Znáte někoho, kdo jede do zahraničí? Pošlete mu speciální slevu 50 % na cestovní pojištění. Je to dárek od partnera našeho webu, pojišťovny AXA Assistance.

Připravujeme pro vás sérii videí z celé planety. Albert a další cestovatelé v nich popisují podivné suvenýry a příběhy kolem nich. Nezapomeňte zalajkovat náš kanál na YouTube, ať vám nic neunikne.

Jan Strmiska

V Indii si koupil motorku Royal Enfield 500. Než ho o ni okradli, projel pět indických států. Přešel sám pěšky íránské hory, miluje Karpaty, oceán, jihovýchodní Asii i cesty za surfařskými spoty kamkoli. Roky testoval holky a měl na starosti módu v Maximu, šéfoval časopisu T3 (Tomorrow's Technology Today) a vyvinul elektronickou hudební pilulku Audiopill

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK