Knížky ke stažení Balkán

Cestovní průvodce zdarma: Do rumunských hor s dětmi

 • Příroda
  10
 • Pro děti
  10
 • Cujka
  10
 • Party index
  2
 • Cenová dostupnost
  10
[su_wiloke_sc_company_website]

Tři nejlepší treky rumunských Karpat. Ať už s dětmi nebo bez, užijte si poslední evropskou divočinu.

Knížku stahujte tady ZDARMA a k tomu ještě dostanete 50% slevu na cestovní pojištění (slevový kód najdete uvnitř).

Do mailu vám přijde link ke stažení ve formátu PDF a EPUB.

Dobrodružný výlet do “divočiny” totiž nemusí být nebezpečný, drahý ani časově náročný. Rumunsko je sice v Evropě, ale zažijete v něm skoro stejné věci, jako kdesi v nepálské Himálaji nebo v africké džungli. S přiměřenou úrovní civilizačních vymožeností a za zlomek peněz. Vybrali jsme pro vás troje hory, které důvěrně známe, a shrnuli naše zkušenosti z rodinných výprav s potomky, kteří postupně odrůstali – od šestiletých capartů až po šestnáctileté puberťáky. Kdo vyrazí do Rumunska jednou, bude se tam už pořád vracet!

Průvodce napsal Ivan Brezina, který se do Rumunska poprvé vypravil přesně před třiceti lety. Od července 1987 tam jezdí každý rok, takže už je tak akorát zralý na vymítání z posedlosti touto drákulovskou krajinou. Kromě toho taky přispívá do většiny předních českých médií, profesionálně testuje outdoorovou výbavu, napsal legendárního průvodce po Asii Cesta na východ, díky kterému pak v sobě spousta cestovatelů objevila lásku k Asii, točí cestopisné reportáže pro Českou televizi… Ale ze všeho nejvíc si užívá stoupání do prudkého kopce s batohem na zádech.

Stahujte hned a užijte si to. Sláva horám a Rumunsku!

Naše další knihy stahujte také:

V obchodě Google Play pro Android, na iTunes Apple Books a nebo v obchodě Palmknihy (tam je i verze pro Kindle). Vše zdarma.

Ohodnoťte nás, napište nám recenze a hodně budete někde.

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK