Počasí

Kdy je nejlepší doba vyrazit do Austrálie?

[su_wiloke_sc_company_website]

Austrálie, Tahiti nebo Nový Zéland? Víme, kde je zrovna nejlepší počasí.

Zohledňujeme podnebné podmínky, ale i kolísání cen v důsledku turistické sezóny. Náš průzkum vychází z mixu dostupných databází a především z našich dlouholetých zkušeností. Tady je náš verdikt.

Na fotce nahoře: Koupači si užívají ideální kombinace slunce a chladivého větru na Bondi Beach v Sydney, Austrálie. Slavný bazén Bondi Icebergs Swimming Club.

image
I na dokonalém Tahiti se může zvrtnout počasí. Fotka z ledna 2017 ukazuje zničené auto a údolí Nahoata. Na okraji Papeete povodně v důsledku silných dešťů vyplavily 900 domů velkou vrstvou bahna.
https://www.axa-assistance.cz/cestovni-pojisteni/?externalpartner=10000430
iamge

Jedná se o kontinent, do kterého patří Austrálie, Nový Zéland i ostrovy Tichého oceánu. Austrálie a Nový Zéland je skvělé navštívit téměř kdykoli, i když v jejich létě (prosinec až únor) už může být v Austrálii docela horko. Ale od toho jsou přece pláže! Pokud se nechcete zahrabat s křováky ve vnitrozemí :-).

Počasí na ostrovech Oceánie se liší kus od kusu. Prolínají se tam nejrůznější větrné systémy a tak nechybí dokonce i cyklóny. Takže nebuďte líní zkontrolovat před odjezdem aktuální situaci, ať nemusíte využít výhody našeho pojištění ? ? ? ??

Spočítejte si cenu cestovního pojištění s 50% slevou od Sláva nazdar výletu!
Na kolik dní jedete?
Kolik Vám je?
Kam jedete?
 
Chci se hned pojistit
Sleva bude automaticky započítána.
Pošlete mi slevový kód
Cestujete později? Pošleme vám slevový kód do emailu.
Připomeneme se 4 dny před odjezdem.
Odeslat

Jan Strmiska

V Indii si koupil motorku Royal Enfield 500. Než ho o ni okradli, projel pět indických států. Přešel sám pěšky íránské hory, miluje Karpaty, oceán, jihovýchodní Asii i cesty za surfařskými spoty kamkoli. Roky testoval holky a měl na starosti módu v Maximu, šéfoval časopisu T3 (Tomorrow's Technology Today) a vyvinul elektronickou hudební pilulku Audiopill

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

[wiloke_footer_instagram]
Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK