Podmínky zpracování

Souhlas se zpracováním osobních údajů a informace o zpracování

Registrací k newsletteru na internetové stránce slavanazdarvyletu.cz nebo propojením se stránkou Sláva nazdar výletu prostřednictvím služby Facebook, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů podle těchto podmínek. Provozovatelem stránek je společnost CreativeDock s.r.o., IČO: 28988442, zapsaná v OR u MS v Praze pod C 158121.

Správci údajů, kterým udělujete svůj souhlas, jsou společnost CreativeDock s.r.o. a společnost AXA Assistance CZ, s.r.o., IČO: 25695215, zapsaná v OR u MS v Praze pod C 61910 (Správci).

O jaké osobní údaje se jedná: e-mail a případně informace, které sdílíte s Facebookovou stránkou Sláva nazdar výletu díky svému nastavení ve službě Facebook.

Proč údaje zpracováváme: Pro marketingové a reklamní účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení a novinek a jiných speciálních nabídek Správce nebo osob s ním propojeným. Správce Vám smí posílat obchodní sdělení.

Co se údaji může dít: Ke zpracování smíme použít jiné zpracovatele včetně provozovatele služby Facebook, se kterým můžeme Vaše údaje sdílet k lepšímu nabízení našich služeb.

Jak dlouho budeme s údaji pracovat? Souhlas platí do doby než přestaneme zasílat newsletter nebo než se odhlásíte z odběru newsletteru. To můžete udělat e-mailem na adresu napiste.nam@slavanazdarvyletu.cz.

Další informace a Vaše práva: Souhlas se zpracováním nám poskytujete dobrovolně. S Vašimi údaji pracujeme v souladu s předpisy upravujícími ochranu osobních údajů. Ty Vám dává různá oprávnění, například po nás můžete chtít informace o tom, jak s údaji pracujeme, a pokud si myslíte, že s údaji pracujeme nesprávně, můžete po nás chtít vysvětlení a nápravu.

MRKNĚTE NA NÁŠ INSTAGRAM

Sláva Nazdar Výletu CREATIVE DOCK